22 / Червень, 2022
21 червня Верховна Рада України  прийняла у другому читанні та в цілому законопроекти "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво" №5688 та  "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво" №5689 .
Цими Законами до Податкового та Митного кодексів внесено зміни, що надають фіскальні стимули для учасників індустріальних парків, зокрема: .
право для органів місцевого самоврядування  надавати пільги за окремими місцевими податками (податок на нерухоме майно,  податок);
звільнення від податку на прибуток на десять років за умови реінвестування частини прибутку, що звільнена від оподаткування;
звільнення від імпортного податку на додану вартість та мита на обладнання для виробництва без права відчуження цього обладнання протягом п’яти років.
 

Асоціація міст України вітає прийняття Законів, завдяки яким індустріальні парки, зокрема муніципальні, можуть стати потужним інструментом швидкого відновлення промисловості нашої країни та сприятимуть місцевому економічному розвитку.


Нагадаємо, АМУ зверталася до Голови Верховної Ради України з листом підтримки прийняття законопроєктів №5688 та №5689.

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)