01 / Жовтень, 2020
8 жовтня відбудеться міжнародний онлайн форум Kyiv Smart City Forum 2020. Це відкрита платформа для дискусій про майбутнє, на якій обговорять готовність міст і громадян до кризових ситуацій, автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у новому світі. Унікальний контент, різні точки зору, досвід професіоналів в удосконаленні всіх аспектів smart-життя. Учасники дізнаються про нові смарт-інструменти, які допоможуть реагувати на виклики.
25 спікерів - успішний досвід міжнародних та українських експертів у розбудові міст, архітекторів, урбаністів та представників влади.
4 секції - обговорення головних питань про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у новому світі.
ВІРТУАЛЬНА EXPO ZONE - технологічні рішення вендорів, інноваційні продукти для розумних міст у режимі онлайн.
10 000 ГОСТЕЙ - представники місцевих влад, посольств, міжнародних організацій, ЗМІ, вендори, урбаністи, лідери думок.
Вперше на українському форумі виступить сестра засновника Facebook — Ренді Цукерберг! Ренді Цукерберг — американська підприємиця, інвесторка, засновниця та генеральна директорка Zuckerberg Media – буде хедлайнером V міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020. Захід відбудеться 8 жовтня в онлайн-форматі. Ренді створила Facebook Live - інструмент для прямих ефірів у Facebook, який використовують понад мільярд людей у всьому світі. За цей проект вона була номінована на премію «Еммі» в номінації «висвітлення новин в режимі реального часу». Зараз Ренді активно допомагає підприємцям-початківцям, які пропонують геніальні бізнес-ідеї. Програма заходу за посиланням.
У день заходу кожен участник матиме доступ до інтерактивної платформи, яка міститиме в собі потік виступів від провдіних українських та міжнародних спікерів, віртуальну EXPO ZONE з найкращими технологічними рішеннями, живе спілкування зі smart-спільнотою, інтерактивні заходи, нетворкінг з ТОП міжнародними компаніями, вбудовані відеочати учасників та експонентів виставкової зони, квізи та рейтинги. 
Мова заходу: українська та англійська. Доступ до платформи учасники отримають за день до заходу. Долучайтеся та дізнайтеся про нові смарт-інструменти та допоможіть вашому місту реагувати на виклики!
Щоб взяти участь необхідно перейти за посиланням
Для представників органів місцевого самоврядування участь безкоштовна (для отримання промокоду та у разі виникнення питань щодо реєстрації звертайтеся до експертки з правових питань Асоціації міст України Інни Скляр i.sklyar@auc.org.ua, 0937721753) 
Увага! Промокод дійсний до 2 жовтня.
 
Контакти організаторів за посиланням.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)