10 / Червень, 2020
Асоціація міст України звернулась до Міністерства освіти і науки України з проханням сприяти облаштуванню пожежної безпеки закладів освіти.
АМУ звертає увагу, що відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженій Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020, «учні та педагогічні працівники потребують такого стану освітнього середовища, в якому вони відчуватимуть фізичну, психологічну, інформаційну та соціальну безпеку, комфорт і благополуччя».
Зважаючи на це, Асоціація міст України просить МОН звернутися до Кабінету Міністрів України про ухвалення протокольного доручення щодо сприяння у пошуці соціально відповідальних партнерів, які можуть допомогти створити безпечні умови навчання та перебування учнів у закладах освіти. Йдеться про необхідність співфінансування з місцевими бюджетами сучасної системи пожежної безпеки у закладах освіти, оскільки життя та здоров’я дітей не може чекати більш сприятливої економічної ситуації, а місцеві бюджети не можуть повністю покрити з власних ресурсів видатки на зазначені потреби.
АМУ висловила вдячність за сприяння у вирішенні проблеми та очікування щодо співпраці МОН із органами місцевого самоврядування.
Нагадуємо, що раніше АМУ звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням також сприяти вирішенню цієї проблеми.
Аналітичний центр АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)