28 / Травень, 2020
Асоціація міст України звернулася до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням вжити заходів для повного чи часткового (у випадку співфінансування з місцевими бюджетами) вирішення проблеми забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти за рахунок коштів Міжнародної технічної допомоги.
Нагадуємо, що Асоціація міст України вже двічі у листах від 27 лютого 2020 року №5-170 та від 21 квітня 2020 року №5-308 зверталася до Кабінету Міністрів України щодо необхідності розроблення державної цільової програми забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти. Зважаючи на відсутність достатнього ресурсу у Держбюджеті на реалізацію такої програми забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти та розуміючи відсутність належної спроможності місцевих бюджетів, АМУ вважає необхідним залучити кошти донорських організацій на створення безпечного освітнього середовища.
Звертаємо увагу, що відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженій Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020, «учні та педагогічні працівники потребують такого стану освітнього середовища, в якому вони відчуватимуть фізичну, психологічну, інформаційну та соціальну безпеку, комфорт і благополуччя». У випадку відсутності сучасної системи пожежної безпеки у закладах освіти повна реалізації цієї Стратегії буде неможливою.
АМУ висловила сподівання на співпрацю та спільний пошук шляхів створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)