20 / Грудень, 2019

19 грудня 2019 року, відбулось перше очне засідання Колегії Міністерства освіти і науки України під головуванням Міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

На порядку денному концептуальні засади та законодавчі пропозиції МОН до фінансування вищої освіти, проєкт Стратегічного плану діяльності МОН до 2024 року (стосується діяльності ОМС), а також погодження відзначення працівників сфери освіти і науки відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

 

Окрім того, під час засідання секретар Колегії Ольга Кононенко повідомила про затвердження наказом Міністерства освіти і науки України від 03.12.2019 року № 1505 Положення про колегію Міністерства освіти і науки України у новій редакції.

Наприкінці засідання аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова акцентувала на необхідності уточнення окремих положень проєкту Стратегічного плану діяльності МОН до 2024 року.

Міністр освіти і науки України Ганни Новосад запропонувала надіслати їх в електронному вигляді на адресу секретаря Колегії.

Нагадуємо, що представник Асоціації міст України увійшла до складу Колегії Міністерства освіти і науки України.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)