28 / Травень, 2019
Міністерство внутрішніх справ України створило проект "Поліцейський офіцер громади" для роботи в об’єднаних територіальних громадах.
Про це повідомляє прес-служба МВС.
Проект має охопити понад 29 тисяч населених пунктів і вже до кінця 2020 року запрацює по всій територій України. Його планують реалізувати у два етапи: перший (2019 рік) – налагодять роботу у 802 об’єднаних громадах, другий (2020 рік) – на території всієї держави.
Станом на 28 травня перші 34 офіцери закінчили курс спеціальної підготовки та готові заступати на службу в 22 територіальних громадах Дніпропетровщини. Також анонсовано набір поліцейських офіцерів громади у Кіровоградській області. 
За новим проектом офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. "80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги", - йдеться в повідомленні на сайті МВС. Відзначається, що громада візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи. 
Щоб стати офіцером громади, необхідно пройти спеціальне навчання та отримати відповідні навички, зокрема: у розслідуванні кримінальних проступків, вирішенні питань безпеки дорожнього руху, превентивна робота як з дорослими, так і дітьми, контролі за обігом зброї. Кандидатам в офіцери громад потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади.
 

 

Джерело "Українська правда"

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)