10 / Червень, 2019
6 червня 2019 року Ізюмська міська рада на позачерговій сесії завершила процес приєднання.  До територіальної громади міста обласного значення приєднались територіальні громади с.Кам'янка, с.Суха Кам'янка, с.Синичено, с.Тихоцьке Кам'янської сільської ради Ізюмського району Харківської області. Варто відзначити, що процес приєднання завершено у день 338 річниці з дня народження міста Ізюм.
Це вже друге приєднання до міста обласного значення на Харківщині. Так, у 2018 році була утворена Лозівська територіальна громада, до якої увійшли 19 суміжних територіальних громад.
Консультативну допомогу у проходженні етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Харківському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Відтепер вже 30 територіальних громад з центрами в містах обласного значення пройшли всі етапи передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та приєднали до себе суміжні території.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)