31 / Липень, 2019
27 серпня 2019 року з 11.00 до 16.00  проводиться безкоштовний всеукраїнський вебінар щодо нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна за участі представників Мінрегіону, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.
До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації, органів державної влади та місцевого самоврядування, експерти, представники інститутів громадянського суспільства, ЗМІ та усі зацікавлені.
Організатор заходу - Громадська рада при Мінрегіоні за підтримки Асоціації "Союз інженерів технічної інвентаризації нерухомого майна", Асоціації "Технічних інвентаризаторів”, Громадської спілки «Офіційна спільнота БТІ України», Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” та “Українська асоціація районних та обласних рад”.
Увага! Для участі у вебінарі необхідно завчасно пройти онлайн-реєстрацію на сайті
Захід проводиться з метою роз'яснення застосування нової редакції Інструкції та перспективи вдосконалення законодавчого регулювання діяльності з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна в Україні. Під час заходу також буде проаналізовано досвід створення та діяльності Зберігача в різних регіонах держави, обговорено взаємовідносини між суб’єктами тощо. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)