22 / Квітень, 2020
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи та Асоціація міст України спільно працюють у напрямі підтримки органів місцевого самоврядування України щодо розвитку відкритого врядування на місцевому рівні з метою посилення прозорості, залучення громадян та підзвітності.
Запрошуємо усіх бажаючих надати пропозиції до плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2020 - 2022 роках. Подати свої пропозиції можна до 1 червня 2020 року. Це гарна можливість для обміну ідеями, обговорення викликів та рішень проблем, з якими стикаються відповідні органи влади, а також допомогти їм краще працювати для кожного.
 
Пропозиції мають стосуватися заходів, спрямованих на:
  • забезпечення доступу до публічної інформації;
  • посилення участі громадськості у прийнятті рішень;
  • забезпечення підзвітності органів влади;
  • розвиток технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.
Подати пропозиції  можна, заповнивши онлайн-форму за посиланням
Довідково. Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) об'єднує уряд, громадянське суспільство та громадян для створення планів дій, які роблять уряди більш інклюзивними, чуйними та відповідальними. Ініціатива OGP була започаткована у 2011 році для забезпечення міжнародної платформи для внутрішніх реформаторів, які прагнуть зробити свої уряди більш відкритими, підзвітними та чуйними до громадян.
 
Детальніше за посиланням

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)