27 / Травень, 2020
Івано-Франківська та Ямницька територіальні громади в рамках проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою», продовжують роботу щодо узгодження основних засад майбутнього співробітництва. 27 травня, на другій онлайн-зустрічі увага була зосереджена на двох аспектах – проєкті меморандуму про співробітництво та обговоренні щодо першого спільного проєкту із розвитку туризму  на території обох громад.
Основні положення напрацьованого Меморандуму про співробітництво представив експерт проєкту Андрій Деркач. Оскільки за основу були взяті визначені на попередньому засіданні напрямки співробітництва, в меморандумі пропонуються конкретні заходи для систематичної та ефективної партнерської роботи. Зокрема, обома сторонами визначаються контактні особи та формування спільних робочих груп, взаємна участь представників територіальних громад у заходах, проведення спільних заходів та проєктної роботи.
Пропозиції до спільного проєкту громад представили начальник відділу міжнародних зв’язків та туризму виконкому Івано-Франківської міської ради Уляна Басараб-Ганчак та начальник відділу проєктів і програм місцевого самоврядування виконкому Ямницької сільської ради Мар’яна Підгаєцька. Представники громад обговорили мету, проблему, завдання та заходи проєкту, реалізація яких сприяла б розвитку їх туристичного потенціалу. Свої коментарі до проєктних ідей та методичні консультації по заповненню конкурсної заявки дав експерт з проєктного менеджменту Івано-Франківського регіонального відділення АМУ Микола Скиданюк. Аналізуючи напрацювання обох сторін, експерт наголосив на важливості відповідності проблеми та мети проєкту критеріям програми, з якої буде здійснюватися фінансування, і вказав на моменти, що вимагають доопрацювання.
За пропозицією сільського голови Ямницької територіальної громади Романа Крутого, з метою налагодження якісної комунікації, робочі групи проведуть виїзні зустрічі для обговорення пропозицій на місцях туристичних атракцій.
На завершення заходу виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення АМУ Юрій Стефанчук наголосив, що висока інтенсивність роботи обох груп дає можливість з впевненістю говорити, що вже в найближчі тижні можна очікувати завершення підготовчої роботи, та відповідно, розглядати питання підписання Меморандуму про співробітництво між територіальними громадами та презентацію спільного проєкту.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)