06 / Червень, 2019
5 червня у Новоселицькій громаді пройшло третє засідання Робочої групи зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Захід відкрила міський голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, яка акцентувала на важливості процесу розробки стратегічних документів для життя громади, особливо підкреслила роль старост в цьому процесі. Під час третього засідання учасники обговорили процес підготовки проектів до плану реалізації стратегії та запропоновані описи проектів, доопрацьовано оперативні завдання (сфери реалізації проектів). 
Під час заходу було зазначено, що Новоселицька громада, міський голова та члени робочої групи усвідомлюють необхідність та переваги наявності стратегічних документів для розвитку ОТГ. Активність жителів громади щодо подання пропозицій проектів до плану реалізації стратегії невисока, але члени робочої групи, особливо старости, готові стимулювати процес доопрацювання пропозицій проектів.
На думку учасників засідання необхідно детально описати всі актуальні ідеї проектів, щоб передбачити для них фінансування з місцевого бюджету ще в 2019 році.
 
   
 
Нагадаємо, сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ, відбувається в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст» , конкурсний відбір громад-учасників для якого здійснила Асоціація міст України.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)