10 / Листопад, 2016
Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Уряд на своєму засіданні затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс”. 
Нагадаємо, що Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2016 рік” від 06.10.2016 № 1660-VIII Мінсоцполітики визначено головним розпорядником коштів за бюджетною програмою 2511170 „Субвенція з державного бюджету міському бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс” з обсягом видатків у сумі 20 121,5 тис. гривень.
Створення центрів соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс” здійснюється на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік.
Прийняття проекту акта сприятиме наданню послуг у сфері соціального захисту населення на якісно вищому рівні, без черг та в установлені законодавством строки.
Субвенція буде спрямована на реконструкцію будівель адміністрації Шевченківського та Київського районів Харківської міської ради під центри надання соціальних послуг. Частка співфінансування з державного бюджету України відповідних робіт у місті Харкові складає 50 відсотків від зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

За інформацією Урядового порталу

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)