07 / Лютий, 2019

6 лютого на засіданні Уряду внесено зміни до перспективного плану формування територій громад  Запорізької області.
Так, було уточнено склад Більмацької, Вільнянської, Павлівської, Гуляйпільської, Воздвижівської, Семенівської, Терпіннівської, Михайлівської, Новомиколаївської, Олександрівської та Приазовської громад; доповнено перспективний план Малинівською, Новоукраїнською, Мирненською, Роздольською, Любицькою та Степанівською Першою громадами. З перспективного плану вилучено Пришибську та Вознесенську громади.
 
Внесення відповідних змін до перспективного плану дозволить громадам, які об’єднаються відповідно до перспективного плану та які будуть визнанні спроможними, набути право перейти на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України, а також право отримати субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Також, відповідні зміни дозволять територіальним громадам реалізувати право на добровільне приєднання згідно з статтями 81, 82, 8 та пункту 33прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до об'єднаних територіальних громад та міст обласного значення.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)