17 / Лютий, 2020
14 лютого Кропивницька міська рада прийняла остаточне рішення про добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади. Депутатський корпус затвердив план організаційних заходів, які мають забезпечити таке приєднання. Це перше приєднання до міста обласного значення у Кіровоградській області.
Процес, передбачений законом України «Про добровільне об’єднання громад», завершено,  і в Україні утворено 46 територіальних громад з центром у місті обласного значення.
Консультативну допомогу у проходженні етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Кіровоградському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, що Новенська селищна рада прийняла остаточне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади Кропивницького 28 січня 2020 року під час засідання 34-ої сесії селищної ради.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)