25 / Вересень, 2023

Під час засідання Бюро Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи (Congress of Local and Regional Authorities of the Council of Europe ) 22 вересня 2023 року, де йшлося про реінтеграцію українських громад, Оксана Деркач, Віцепрезидент палати місцевих влад Конгресу Ради Європи, депутатка Полтавської міської ради, звернула увагу присутніх на роботу Секції розвитку тимчасово окупованих та деокупованих громад Асоціації міст України.

«Думаю, що напрацювання секції будуть цікавими також і членам Конгресу для глибшого розуміння проблематики громад, які були в окупації, та тих, які ще не звільнені», - зазначила вона пізніше на своїй фейсбук-сторінці.

Основою Секції стала Декларація Солідарності незламних міст, яку підписали 23 серпня 2023 року представники громад-членів Асоціації міст України під час презентації платформи «MARIUPOL.REBORN: FAST RECOVERY PLAN» у місті Дніпро.

Декларація відкрита до підписання іншими громадами.

Тимчасово окуповані і деокуповані громади в Україні мають багато спільних викликів і потреб, напрацювали значного досвіду і експертних рішень, які можуть бути корисними іншим громадам, їх муніципалітети спільно готують стратегії майбутнього розвитку громад.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)