05 / Червень, 2019
4 червня у Красилівській громаді пройшло третє засідання Робочої групи зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Захід відкрила заступник міського голови Красилівської ОТГ Марина Слободянюк, яка акцентувала на важливості процесу розробки стратегічних документів для життя громади. Під час третього засідання учасники обговорили процес підготовки проектів до плану реалізації стратегії та запропоновані описи проектів, доопрацювали оперативні завдання (сфери реалізації проектів). Для доопрацювання оперативних завдань учасники об’єдналися в робочі групи по тематичним напрямкам і обговорили запропоновані оперативні завдання.
Консультант стратегічного планування відзначає, що Красилівська громада, а особливо робоча група, активно бере участь в процесі стратегічного планування та розуміє необхідність таких документів для розвитку ОТГ. Активність жителів громади щодо подання пропозицій проектів до плану реалізації стратегії невисока, але як сказали члени робочої групи: «… треба з чогось починати. Все попереду!».
На думку учасників засідання необхідно детально описати всі актуальні ідеї проектів, щоб «встигнути» передбачити для них фінансування з місцевого бюджету ще в 2019 році.
 
Нагадаємо, сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ, відбувається в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст» , конкурсний відбір громад-учасників для якого здійснила Асоціація міст України . 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)