11 / Жовтень, 2019
На 48 позачерговій сесії Вугледарська міська рада прийняла остаточне рішення про приєднання до Вугледарської міської територіальної громади Павлівської та Степненської сільських територіальних громад. Також сьогодні утворено два старостинські округи Степненський (села Степне, Солодке, Водяне, Березове, Тарамчук) та Павлівський (село Павлівка).
Також остаточні рішення сьогодні приймають Павлівська та Степненська сільські ради.
Це вже 40-е місто обласного значення в Україні, яке стало центром об’єднаної територіальної громади, і друге на Донеччині (26.06.2019 всі етапи пройшов Бахмут).
Консультативну допомогу у проходженні етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Донецькому регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Загалом до 40 міст обласного значення від моменту прийняття змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» вже приєдналася 91 сільська та селищна територіальна громада.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)