09 / Липень, 2020

6 липня відбулося засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з підготовки до другого читання законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» №2679. Від Асоціації міст України у заході взяла участь експертка з правових питань Інна Скляр.
Члени робочої групи продовжили розгляд правок до законопроєкту №2679. В черговий раз тривала дискусія щодо визначення понять "центр надання адміністративних послуг" та "адміністратор". Було обговорено питання строку набрання чинності даним законом. Не менш важливим та дискусійним було питання обов'язковості створення ЦНАП усіма органами місцевого самоврядування. Так, щодо їх створення Робоча група визначила два етапи: до січня 2022 року або до січня 2024 року.
Запропоновані Робочою групою правки ще мають бути підтримані підкомітетом з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур та розглянуті Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Детальніше про попередні засідання Робочої групи ТУТ і ТУТ
Висновок АМУ (перейти), порівняльна таблиця (завантажити) з пропозиціями АМУ.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)