04 / Червень, 2019

20 травня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Верхньодніпровської міської об’єднаної територіальної громади.

Під час заходу експертами представлено  для обговорення  проект стратегічного плану розвитку з урахуванням внесених пропозицій  та зауважень.   Проведено практичну роботу  у трьох  групах із визначення  проектних ідей   для формування  Плану реалізації Стратегії та обговорено перелік проектних ідей до Плану реалізації Стратегії, напрацьованих у групах за стратегічними напрямами.

За підсумками засідання визначено   перелік  проектних ідей  для формування  Плану реалізації Стратегії, відповідальних за їх підготовку та узгоджено подальші плани засідань Робочої групи.

Експертами надано рекомендації членам робочої групи щодо:

- продовження  збору проектних ідей за стратегічними напрямами для формування Плану реалізації Стратегії;

- залучення до процесу  підготовки проектних ідей всіх структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

- проведення анкетування членів робочої групи щодо визначення пріоритетності проектних ідей;

- інформування мешканців громади про хід розробки Стратегії розвитку громади, подальше висвітлення інформації про діяльність робочої групи і  дати наступних засідань.

Довідково. Наступне засідання робочої групи заплановано провести у червні 2019 року,  конкретна дата буде узгоджена  з виконавчим комітетом міської ради.

     

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)