18 / Липень, 2017
17 липня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулось чергове засідання Комісії з розгляду проектних заявок на проекти, що можуть фінансуватися за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Комісія розглянула 105 заявок, що надійшли від 29 ОТГ з 12 областей України.
Погоджено Комісією 97 заявок, загальна вартість проектів по яким складає більше 96 млн грн. Решту заявок направлено громадам на доопрацювання, з причини неподання експертних звітів, які знаходяться в процесі виготовлення та найближчим часом будуть надані Комісії або відсутності комплексного підходу по впровадженню енергоефективних заходів по проектах з капітального ремонту будівель.
Нагадаємо, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.
Раніше Комісія схвалила 22 проекти від 6 об’єднаних територіальних громад з 5 областей (читати далі).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)