ГРОМАДИ ПРОТИДІЮТЬ ПАНДЕМІЇ COVID-19 (добірка 26)

27 / Квітень, 2020
 
Українські громади - міста, селища, села, ОТГ - активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів,  виділяє кошти на підвищення зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей. 
 
 
м. Дніпро
Акція на підтримку медиків
Компанія Expoligh  запустила акцію на підтримку медиків «Лікарі – наші герої». Щоб привернути увагу до акції, фасади будівель міста було підсвічено в біло-червоній гамі. Мета акції – залучити кошти для допомоги медикам. Збір коштів проводиться на платформі helpdoctors.com.ua. У Дніпрі було підсвічено філармонію, Passage Mall, Cascade Plaza, головний офіс Work.ua.
Житомирська громада
Мер перерахує зарплату анестезіологам
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин перерахує свою травневу зарплату анестезіологам, які допомагають хворим на коронавірус, а його заступники та керівники управлінь працюватимуть два тижні безплатно, щоб підтримати медпрацівників.
Іршавська ОТГ, Закарпатська область
ПЛР тестування жителів громади проводитимуть в Мукачево
Завдяки досягнутій домовленості між  Іршавською ОТГ та Мукачівською ОТГ ПЛР тестування жителів Іршавської громади проводитимуть в Мукачівській лабораторії Налагодження такої роботи надасть можливість медикам Іршавщини більш ефективно та оперативно вирішувати питання щодо лікування захворюваності і запобігання розповсюдження вірусу COVID-19.
м. Мелітополь, Запорізька область
Кошти з місцевого бюджету на медицину та соціалку
На засіданні сесії міської ради депутати проголосували за зміни в бюджеті і збільшили видатки загального фонду на суму майже 3,6 млн грн. Відділу охорони здоров'я з цих коштів виділено 2,1 млн грн.  З них 2 млн грн буде спрямовано на придбання захисних костюмів для медиків, а 100 тис. грн - на підтримку "швидкої" допомоги. Для соціальної підтримки жителів Мелітополя управлінню соцзахисту буде виділено 1,5 млн грн.
Івано-Франківська область
Лікарню підтримує благодійний фонд
Обласна клінічна інфекційна лікарня в Івано-Франківську отримала допомогу від благодійного фонду "Наше Прикарпаття" - медичне обладнання на понад пів мільйона гривень. Для лікарні було придбано апарат штучної вентиляції легень, монітор пацієнта та компресор.
м. Київ
Кияни отримають антисептики від українського заводу
Завод HEALTHY PHARM UKRAINE передав команді Єдиного координаційного центру КМДА 6050 антисептичних гелів, які будуть безкоштовно надані малозабезпеченим киянам.
м. Фастів, Київська область
Медпрацівникам підвищать зарплату
Виконавчий комітет Фастівської міської ради прийняв рішення суттєво підняти заробітні плати усім фельдшерам та водіям невідкладної допомоги Фастівського міського ЦПМСД, які задіяні в роботі мобільних бригад.  Муніципальна надбавка фельдшерам від заробітної плати становитиме 300%, а водіям - 200%.
Кропивницька громада
Фінансове забезпечення перебування громадян на обсервації
Виконком Кропивницької міської ради міста для відшкодування фактичних витрат на проживання осіб у обсервації в готелі «Турист» ПрАТ «Кіровоградтурист» прийняв рішення виділити на це кошти з резервного фонду бюджету міста. Вартість проживання однієї людини  на добу у закладі складає 510 грн. Нині на обсервації в готелі знаходяться 14 осіб. Їх ізоляція має тривати 14 днів.
Троїцька ОТГ, Луганська область
Кошти на заходи з протидії COVID-19
На сьогодні близько 5 млн грн спрямовано з бюджету Троїцької ОТГ на першочергові потреби лікарів Троїцького територіального медичного об’єднання. Стаціонари забезпечені харчуванням для хворих. Збережено роботу інфекційного відділення та організовано роботу мобільної бригади для відвідування самоізольованих людей в умовах карантину.
Рудківська ОТГ, Львівська область
Потужний генератор для лікарні
КНП «Лікарня планового лікування», що визнана однією з опорних на госпітальному окрузі, за благодійні кошти придбала сучасний потужний генератор безперебійного живлення струмом - незамінний у випадку непланового вимкнення постачання електроенергії. Вартість нової електроустановки склала понад 300 тис. грн.
м. Полтава
Бізнес купує лікарям захисні костюми
Першу партію захисних комбінезонів у кількості 1400 штук підприємці ГС «Полтавська асоціація бізнесу» передали полтавським медикам. Лікарські комбінезони для роботи з потенційно хворими і хворими на коронавірус отримають шість медзакладів. Всого планується передати 10 тисяч таких костюмів.
Козинська ОТГ, Рівненська область
Амбулаторія отримала засоби захисту
ТОВ "Броди Агро" передало засоби індивідуального захисту для Козинської амбулаторії: спецодяг, окуляри захисні,  антибактеріальний засіб для рук, бахіли,  рукавиці латексні, маски, миючий засіб. Козинська сільська рада висловлює вдячність підприємцям за підтримку та надану допомогу у такий складний період.
Сумська громада
Підприємці розмістили білборди про карантин
У Сумах на 30-ти рекламних площинах (25 білбордах та 5 сітілайтах) з'явилися заклики шукати переваги в умовах карантину: проводити більше часу з дітьми, вчити англійську, займатися спортом. Розміщення соціальної реклами ініціювала «Рекламна група Регіон», ідею підтримали вісім власників рекламних площин та інші представники місцевого бізнесу.
Бережанська ОТГ, Тернопільська область
Медобладнання для лікарні
Завдяки співпраці з місцевим бізнесом, за кошти підприємця для НКП Бережанської центральної районної лікарні було придбано 2 кардіографи, 8 пульсометрів та 4 медичні пірометри на загальну вартість 50 тис.грн.
Великокопанівська ОТГ, Херсонська область
Взаємодія місцевої влади та бізнесу
У Великокопанівській сільській раді з перших днів карантину об’єднали зусилля влади та підприємців, щоб підтримати найвразливіші верстви населення. Місцевий бізнес надав десятки продуктових та гігієнічних наборів для одиноких осіб поважного віку та зібрав чимало коштів на придбання найнеобхіднішого. Небайдужими виявилися і керівники аптек, які надали засоби індивідуального захисту та антисептики.
Нетішинська ОТГ, Хмельницька область
Сучасний апарат ШВЛ для міської лікарні
Ресурс комунального підприємства Нетішинська міська лікарня «СМСЧ м. Нетішин» поповнився апаратом штучної вентиляції легень. Це – високого класу сучасний американський апарат моделі «VELA». На його придбання з місцевого бюджету було виділено майже 1, 2 млн грн.
м.Черкаси
У відпустку - без зарплати
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко пішов у відпустку без збереження заробітної плати. Проте виконуватиме свої обов'язки на робочому місці. Мета такого вчинку – розвантажити міську казну, адже у зв'язку з вимушеними обмежувальними заходами, прийнятими центральними органами влади через пандемію, є значне недовиконання міського бюджету.
м. Прилуки, Чернігівська область
У місті з’явився третій сучасний апарат ШВЛ
До Прилуцької центральної міської лікарні доставили третій апарат швидкісної вентиляції легень німецького виробництва. Необхідне медичне обладнання в рамках неформального об'єднання «Безпека медиків та мешканців регіону під час епідемії» для закладу придбав підприємець разом із родиною. Всього благодійник пожертував близько 1 млн грн на потреби лікарень. Всі три наявні апарати є абсолютно ідентичними та мають найвищий експертний клас.

Читайте більше у попередніх добірках: першадругатретячетвертап’ята​шостасьомавосьмадев'ятадесята1112131415161718192021222324, 25

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)