ГРОМАДИ ПРОТИДІЮТЬ ПАНДЕМІЇ COVID-19 (добріка 28)

29 / Квітень, 2020
 
Українські громади - міста, селища, села, ОТГ - активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів,  виділяє кошти на підвищення зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей. 
 
 
Луцька громада
Компанія розробила мобільну станцію дезінфекції
Міжнародна компанія, виробничі потужності якої розташовані у Підгайцівській ОТГ, розробила мобільну станцію дезінфекції. У рамках власної соціальної ініціативи незабаром вона встановить три станції у обласних лікарнях Луцька: інфекційній, клінічній та дитячій. Станція обладнана сенсорним розпилювачем антисептика, диспенсером для серветок, місцем для додаткового рулону серветок, автоматичним сенсорним  дозатором рідини. Літра рідини достатньо на 2500 порцій. Дозатор працює від батарей. Можливі два сценарії користування: безконтактна гігієна рук або ж очищення поверхонь за допомогою серветок.
Солонянська ОТГ, Дніпропетровська область
Байкери допомагають медикам
Громадська організація «Байкери України» передали працівникам КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради медичну сумку-холодильник для безпечного транспортування біоматеріалів, пробірки для збору аналізів та медичні халати.
м. Торецьк, Донецька область
Продуктові набори для людей похилого віку
У Торецьку 500 продуктових наборів отримали одинокі люди старше 70-ти років у межах акції «Замовте продукти для Ба і Ді». Це - спільний проєкт благодійників, бізнесу і місцевих органів влади. До набору входять продукти першої необхідності на суму 220 грн.
м. Ужгород
Підтримка вразливих жителів
В Ужгороді сім'ям, де є діти з інвалідністю, одиноким матерям, які втратили роботу, багатодітним безробітним ужгородцям, ветеранам АТО, які через карантин опинилися у складній ситуації, працівниками міського центру соціальних служб передають продуктові набори та пакети з дитячим харчуванням.
Веселівська ОТГ, Запорізька область
Соціальна допомога від бізнесу
«ROZETKA», «Нова пошта» та фонд «Життєлюб» (смт Веселе) за підтримки міських адміністрацій та соціальних служб запустили проєкт допомоги літнім людям в декількох українських містах. До нього долучилася також Веселівська ОТГ. Соцальні працівники громади доставляють набори базових продуктів для людей похилого віку, що входять до найбільш вразливої до коронавірусу категорії. Вже доставлено більше 200 наборів.
Івано-Франківська область
Волонтери передали медикам та поліцейським засоби захисту
Центр волонтерських ініціатив передав на потреби Івано-Франківщини 300 продуктових наборів та ще 1000 комплектів засобів індивідуального захисту (захисний костюм та маска). 500 комплектів спецзахисту отримав Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр, ще 500  - передано для потреб поліції Прикарпаття.
м. Вишневе, Київська область
Для лікарів  придбано захисні костюми
До міської лікарні у Вишневому доставлено 500 костюмів біологічного захисту. Спецодяг оплачено з фонду, який створили підприємці міста для допомоги у боротьбі із коронавірусною інфекцією.
м. Новомиргород, Кіровоградська область
Безкоштовні маски для жителів
Новомиргородська міська рада організувала безкоштовне розповсюдження масок серед жителів громади. Перші 2 тисячі було закуплено за кошт міського бюджету, 1,5 тисячі -  за рахунок спонсорських коштів, майже 4 тисячі придбало місцеве підприємство. Медичні маски розповсюджують працівники міськради у місцях найбільшого скупчення людей. Також отримати захисну маску можна в приміщенні  Новомиргородської міської ради.
м. Львів
Підприємці пожертвували понад 40,8 млн грн на боротьбу з коронавірусом
З початку карантину загальна сума благодійної допомоги львівських підприємців становить вже понад 40,8 млн грн. «Завдяки такій оперативній допомозі нам вдалося отримати вже готові захисні костюми, які також виробляли наші підприємці. Їх розвозять абсолютно у всі лікарні та поліклініки», - зазначила радник міського голови Львова Вікторія Довжик.
м. Одеса
Благодійники і підприємці підтримують лікарів
В заклади охорони здоров'я Одеси надійшло 8 нових апаратів штучної вентиляції легенів і газовий аналізатор. Також медики отримали велику кількість засобів індивідуального захисту: 5000 масок-респіраторів FFP2, 20 тисяч масок і масок-респіраторів без клапана, 9400 одноразових рукавичок, понад 1000 л антисептиків і засобів для дезінфекції, більш ніж 5 тисяч медичних костюмів, кварцові лампи і медикаменти. Серед благодійників - банки, благодійні фонди, ресторани, підприємства харчової промисловості, будівельні компанії, торгові мережі, Асоціація стивідорів Одеського порту, Асоціація китайських підприємців.
смт Оржиця, Полтавська область
Підприємство допомагає лікарні
В селищі Оржиця бізнес і небайдужі жителі допомагають владі та лікарям подолати пандемію коронавірусу. Так, місцеве підприємство подарувало Оржицькій центральній районній лікарні 500 масок, холодильник та пральну машинку.
Боремельська ОТГ, Рівненська область
Для медиків – благодійна акція
Медичні працівники Боремельської громади в рамках благодійної акції отримали  допомогу від місцевого мецената - 1500 захисних масок, одноразові халати, рукавиці, дезінфікуючий розчин. Також частину халатів було передано для екстреної медицини Демидівського району.
Сумська громада
У дитячій клінічній лікарні введено в дію киснепровід
Благодійний фонд «Бізнес – місту» завершив ремонт і відновлення киснепроводу у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».  Ремонтні роботи, облаштування приліжкових медичних панелей та розведення кисневих мереж було проведено у відділенні інтенсивної терапії та у педіатричному відділенні.
Шумська ОТГ, Тернопільська область
Фермери підтримують медиків
КНП «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав від місцевого фермерського господарства засоби захисту: одноразові халати, захисні окуляри та маски, антисептики, рукавички, шапочки, бахіли.
м. Умань, Черкаська область
Спільними зусиллями для громади
Підприємці міста Умань відгукнулися на ініціативу міського голови про допомогу медичним закладам міста. За кошти підприємців придбано 20 багатофункціональних ліжок для Уманської міської лікарні. Новими ліжками доукомплектують інфекційне та терапевтичне відділення, які в разі потреби будуть задіяні у лікуванні хворих на COVID-19.
м. Чернівці
Грошова допомога медикам
Медпрацівники, які працюють у складі мобільних бригад, інші працівники, задіяні у роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, а також медпрацівники, які інфіковані внаслідок контакту з пацієнтами отримають грошову винагороду. Загалом це 528 медпрацівників міських поліклінік (№1, №2, №3, №5, дитячої поліклініки) та центрів первинної медико-санітарної допомоги «Роша» та «Садгора».  

Читайте більше у попередніх добірках: першадругатретячетвертап’ята​шостасьомавосьмадев'ятадесята
11121314151617181920212223242526, 27

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)