ГРОМАДИ ПРОТИДІЮТЬ ПАНДЕМІЇ COVID-19 (добірка 35)

12 / Травень, 2020
 
Українські громади - міста, селища, села, ОТГ - активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів,  виділяє кошти на підвищення зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей.
 
 
Вінницька громада
Лікарня отримала шість апаратів ШВЛ
Шість апаратів штучної вентиляції легень експертного класу були замовлені міською радою. Обладнання розмістять у спеціальній «інфекційній» реанімації для хворих на COVID-19. Особливість нової техніки у тому, що вона прилаштовується до кожного хворого і забезпечує комфортну та м’яку вентиляцію.
Луцька громада
Підприємці купують для медиків захисні костюми
У Луцьку з початком карантину запустився невеликий проєкт із вишивання креативних захисних масок. Із заробленого підприємці виділяють гроші на підтримку медиків. Нещодавно вони закупили і передали шість багаторазових захисних комбінезонів для медиків Луцького райвідділення екстреної меддопомоги. Вартість одного - 620 грн. Нині продовжують збирати гроші на наступну партію, а це 34 комбінезонів.
м. Добропілля, Донецька область
Підтримка мобільних медичних бригад
За кошти міського бюджету для медиків мобільних бригад було придбано безконтактні інфрачервоні термометри, одноразові протиепідемічні комплекти одягу, багаторазові костюми біологічного захисту та багаторазові бахіли. Крім того, в рамках міжнародної гуманітарної допомоги медикам передано 150 захисних щитків. Також благодійники придбали захисні окуляри, одноразові костюми та медичні халати багаторазового використання.
Радомишльська ОТГ, Житомирська область
Новий ШВЛ – подарунок лікарні
Радомишльська лікарня отримала сучасний апарат штучної вентиляції легенів Т7. Новий багатофункціональний апарат з голосовим додатком та українською мовою у меню подарувала громаді інвесткомпанія.
м. Мелітополь, Запорізька область
Сучасне устаткування для реанімації
Мелітопольська лікарня інтенсивних методів лікування отримала п'ять моніторів для спостереження за фізіологічними параметрами в якості гуманітарної допомоги від місцевого підприємства. Монітори особливо необхідні для пацієнтів, які потребують контролю серцевого ритму, вони забезпечують безперервний контроль електрокардіограми. На сьогодні лікарня на 100% забезпечена індивідуальними засобами захисту для медичного персоналу, медикаментами та медичними апаратами.
Івано-Франківська громада
Медикам "швидкої" волонтери передали пальне
Івано-Франківський “Антикризовий фонд у боротьбі з COVID-19” підтримав медиків “швидкої” – подарував пальне для автівок швидкої допомоги, щоб вони могли й далі активно працювати. Було передано картки на 600 л пального: на 300 л дизельного палива і 300 л бензину.
м. Київ
Сенсорні дезінфектори для рук в автобусах
На поручнях в салонах столичних автобусів планується встановлення конструкції для дезінфекції рук з емблемою Київпастрансу та піктограмами, що пояснюють як користуватися приладом. Перший сенсорний дезінфектор з’явився в одному автобусі автопарку №6. Поки він один такий в наземному транспорті. Зараз проходить його тестова експлуатація. Фахівці оцінять наскільки він ефективний.
м. Попасна, Луганська область
Місцева влада і підприємці об'єдналися у боротьбі проти коронавірусу
Із бюджету Попаснянської міської ради виділено 120 тис. грн на закупівлю засобів індивідуального захисту та проведення заходів із дезінфекції. Місцева влада уклала угоду із місцевим підприємством, яке закупило пушку для швидкої дезінфекції великих площ. Підприємство систематично проводить дезінфекцію у місцях перебування великого скупчення людей, а саме: приміщення міської ради, комунальних підприємств, ЦНАП, пенсійного фонду, поліції тощо.
м. Львів
Понад 50 тисяч одиниць засобів захисту для медиків
Благодійники передали міським медичним закладам Львова засоби індивідуального захисту для медичних працівників: 50 тисяч медичних масок, 1,5 тисячі захисних комбінезонів та тисячу захисних окулярів. Їх буде розподілено по всіх медичних закладах міста в залежності від потреби.
Вознесенська ОТГ, Миколаївська область
Кисневі концентратори від освітян
Освітяни Вознесенської ОТГ перерахували свій одноденний заробіток на підтримку благодійного фонду  громади. Так, за ініціативою і силою працівників управління освіти, інклюзивно-ресурсного центру, гімназії, ліцею, шкіл, НВК та дитячих садочків було прийнято рішення придбати два кисневі концентратори загальною вартістю 86 тис. грн. 
Балтська ОТГ, Одеська область
Відремонтовано інфекційне відділення на 30 ліжкомісць
Місцева влада переглянула фінансовий план і перерозподілила кошти на капітальний ремонт інфекційного відділення на 30 ліжкомісць, який планувала ремонтувати пізніше. Під час карантину відремонтоване відділення працюватиме як ізолятор, а також для надання невідкладної медичної допомоги. Згодом воно буде працювати як повноцінне інфекційне відділення.
м. Лубни, Полтавська область
Захисні костюми для медиків
Медичні працівники КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради отримали благодійну допомогу - захисні костюми в кількості 100 штук. Костюми виготовлені в Кореї, вартість одного складає приблизно тисячу гривень.
Миляцька ОТГ, Рівненська область
Педагогічний колектив допомагає лікарні
Педагоги комунального закладу «Удрицький НВК» передали свій одноденний заробіток, який загалом склав 10,4 тис. грн, на потреби медикам.  За ці кошти було придбано деззасоби, захисні костюми багаторазового та одноразового призначення, одноразові захисні маски, медичні шапочки, респіратори, два портативні пульсоксиметри, безконтактний  інфрачервоний  термометр, захисні маски-екрани для обличчя. Засоби захисту передано працівникам ФАПів села Удрицьк та Хочин, медичного пункту Удрицького НВК.
Чкаловська ОТГ , Харківська область
Підтримка соціально вразливих верств населення
Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради забезпечує громадян похилого віку, осіб з інвалідністю продуктовими кошиками з продуктами харчування першої необхідності.
Новокаховська ОТГ, Херсонська область
Фінансова допомога лікарям
На позачерговій сесії міської ради прийнято рішення виділити з місцевого бюджету для КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» майже 385 тис. грн, з яких майже 185 тис. грн. - на виплату пільгової пенсії працівникам лікарні.
Нетішинська ОТГ, Хмельницька область
Створюється фонд підтримки підприємців
Щоб підтримати місцевих підприємців, які втратили заробіток через впровадження карантину, міська рада планує надавати безвідсоткові кредити для підтримки і розвитку місцевого бізнесу. Обиратиме та погоджуватиме заявки від підприємців спеціально створена комісія.
Ліплявська ОТГ, Черкаська область
Медиків забезпечено засобами індивідуального захисту
Медичні заклади Ліплявської ОТГ отримали антисептики та засоби індивідуального захисту. Це стало можливим завдяки допомозі благодійного фонду. Медики отримали респіратори, халати, захисні маски, бахіли, медичні шапочки, антисептик, захисні окуляри, експрес-тести.
Менська ОТГ, Чернігівська область
Лікарня отримала підтримку від поляків
Менська ЦРЛ отримала засоби індивідуального захисту для медичних працівників від Фонду міжнародної солідарності. Допомога надійшла за кошти програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Менська лікарня тепер має ще 50 захисних комбінезонів, 50 респіраторів, 50 пар рукавичок та дезінфікуючі засоби.

Читайте більше у попередніх добірках: першадругатретячетвертап’ята​шостасьомавосьмадев'ятадесята,
1112131415161718192021222324252627282930313233, 34
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)