ГРОМАДИ ПРОТИДІЮТЬ ПАНДЕМІЇ COVID-19 (добірка 37)

14 / Травень, 2020
 
Українські громади - міста, селища, села, ОТГ - активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів,  виділяє кошти на підвищення зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей.
 
 
Вінницька громада
Бізнесмени закупили медичне обладнання для лікарні
Апарати для штучної вентиляції легень та високопоточної кисневої терапії для боротьби з COVID-19 місцеві підприємці передали для Першої міської лікарні. Це один інвазивний апарат ШВЛ SV300 та два неінвазивні високопоточні зволожувачі HIFent, що призначені для підтримки дихання хворих пацієнтів.
Мирівська ОТГ, Дніпропетровська область
Голова громади перерахував зарплату медикам
Сьогодні не тільки меценати і благодійники надають матеріальну допомогу медичним закладам, а й до благодійних внесків долучаються і органи місцевого самоврядування. Голова Мирівської ОТГ Володимир Біленко вирішив перерахувати свою місячну заробітну плату на потреби працівників  терапевтичного відділення Томаківської центральної районної лікарні, що є базовою для лікування хворих на коронавірус.
Кам’янська ОТГ, Дніпропетровська область
Передача медикаментів і оснащення
Представники місцевого приватного акціонерного товариства та Фонду розвитку Кам’янського передали міській лікарні №7  медикаменти і спеціальні насосні шприци, які використовуються для дозованого введення медичних препаратів пацієнтам.
м. Курахове, Донецька область
Терміновий ремонт інфекційного відділення міської лікарні
Підрядна організація, що виконує ремонтні роботи у Курахівській міській лікарні, працює в дві зміни, щоб максимально швидко закінчити ремонт другого поверху з окремими боксами на випадок ізоляції хворих коронавірусом. «Роботи відбуваються дуже швидко і якісно. Там все змінюється. Зараз розпочато процес закупівлі меблів та необхідного оснащення для інфекційного відділення за рахунок коштів Курахівської міської ради» — повідомив міський голова Роман Падун.
Житомирська громада 
Окрема група у дитсадку – для дітей медиків та поліцейських
До окремої групи у Житомирському садочку №38 попри карантин можуть ходити діти, чиї батьки працюють у лікарнях та поліції. Для безпеки у дошкільному закладі запровадили спецзаходи: діти йдуть окремим входом,  їм вимірюють температуру та дезінфікують руки.
м. Дніпрорудне, Запорізька область
Засоби індивідуального захисту для громадян
Жителі міста Дніпрорудне та села Балки отримали 6 тисяч міні-наборів індивідуального захисту. Їх безкоштовно надав Запорізький залізорудний комбінат. Крім того, допомогу від комбінату отримала і міська лікарня, яка визначена опорною для хворих на COVID-19. 400 захисних костюмів, 500 пар бахіл і стільки ж одноразових шапочок поповнили матеріальну базу інфекційного відділення. Ще 76 комплектів захисних комбінезонів, масок і бахіл отримало відділення первинної медицини
Івано-Франківська громада
714 медиків, отримали одноразову допомогу
Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради провів виплату одноразової матеріальної допомоги 714 працівникам закладів охорони здоров’я, які надавали медичну допомогу або були безпосередньо задіяні у наданні медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19. Медикам виплачено 3,8 млн грн.
Кропивницька громада
1,2 млн грн з міського бюджету  - на доплату медикам
Своєчасність і повнота виплати заробітної плати, 300%-ї надбавки та премії знаходяться на постійному контролі управління охорони здоров’я Кропивницької громади.  «Міська рада виділила значні кошти для підтримки лікарів, які перебувають у першій лінії. Зокрема 1,2 млн грн саме з міського бюджету було спрямовано на виплату додаткової заробітної плати медикам», - розповів мер Андрій Райкович.
м. Самбір, Львівська область
Благодійники допомогли медикам на 1,3 млн грн
Колектив медиків КНП «Самбірська центральна районна лікарня» отримав два монітори вартістю 160 тис. грн та понад тисячу костюмів індивідуального захисту. Загалом групи великих підприємств придбали і передали для працівників Самбірщини нове медичне устаткування та засоби захисту вартістю понад 1, 3 млн грн.
м. Одеса
Інфекційна лікарня закуповує тест-системи ІФА
За кошти міського бюджету для імуноферментної діагностики коронавірусної хвороби COVID-19 та виявлення антитіл буде придбано нові тести.
Діагностику проводитиме власна імуноферментна лабораторія у міській інфекційній лікарні Одеси.
м. Кременчук, Полтавська область
Продуктові набори містянам, які потребують допомоги
Виконком Кременчуцької міськради ухвалив рішення про перерозподіл 83,2 тис. грн на забезпечення продуктовими наборами під час карантину кременчужан, які потребують допомоги. Раніше виконком уже виділив 120,9 тис грн на такі набори. Вартість одного продуктового набору – близько 200 грн.
м.Рівне
Волонтери виготовляють захисні екрани
У Рівному волонтери цілими родинами виготовляють засоби захисту для медиків. Екрани для обличчя передали вже майже у всі медзаклади області. Люди не жаліють свого часу, а карантин використали з користю – вже виготовили 6500 захисних екранів для медиків.
Тернопільська громада
Дефібрилятори для лікарні
За кошти місцевого бюджету для потреб Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні було придбано два сучасні дефібрилятори. Це новітнє обладнання вкрай необхідне медикам дитячої лікарні для надання екстреної медичної допомоги, коли у пацієнта трапляється зупинка серця.
Малоданилівська ОТГ, Харківська область
Благодійна допомога лікарям
У рамках заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції Черкаськолозівській і Малоданилівській амбулаторіям та Дергачівській районній лікарні місцевий благодійник передав 40 захисних костюмів, 40 окулярів, 40 захисних масок, 500 медичних масок, 5 тисяч бахіл, 15 л дезінфікуючого засобу, 3 епідеміологічні костюми та інші медичні матеріали.
Мереф’янська ОТГ, Харківська область
Підприємці зібрали продукти для жителів громади
Представники Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Мереф’янської міської ради разом із співробітниками комунальної установи «Мереф’янський центр надання соціальних послуг» роздали жителям пакунки з продуктовими наборами. Таку допомогу отримали сім’ї з дітьми, які опинилися у скрутному становищі. Продукти для жителів громади передали небайдужі підприємці, які працюють на території ОТГ.
Красилівська ОТГ, Хмельницька область
Матеріальна допомога для медиків
Виконавчий комітет Красилівської міської ради виділив по 2 тис. грн на доплати медикам, які боряться із коронавірусом у громаді.
м.Канів, Черкаська область
Лікарі отримали засоби індивідуального захисту
Завдяки Благодійному фонду «МХП-громаді» працівники Канівської ЦРЛ, ЦПМСД та підстанції швидкої медичної допомоги отримали один апарат штучної вентиляції легень, 700 респіраторів, 450 халатів, 800 медичних масок, 1000 пар бахіл, 200 фартухів, 450 медичних шапочок, 40 літрів антисептику, 100 захисних окулярів, 100 експрес-тестів і 5 захисних комплектів (багаторазовий комбінезон, окуляри, рукавички, респіратор).  
м. Чернівці
Медики-добровольці з Дніпра допомагатимуть колегам у Чернівцях
П`ятеро медиків - лікарі-інфекціоністи, медсестри та фельдшери - виїхали з Дніпра до Чернівців аби допомогти колегам боротися з епідемією коронавірусу. Вони першими відгукнулися на заклик підтримати Чернівці у боротьбі з епідемією.

Читайте більше у попередніх добірках: першадругатретячетвертап’ята​шостасьомавосьмадев'ятадесята,
11121314151617181920212223242526272829303132333435, 36
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)